Půjčovna e-koloběžek


E-koloběžky Zarezervovat e-koloběžku Galerie

 

Půjčovna e-koloběžek v Krušných horách je tu pro Vás na adrese Bublava 173, Bublava. Máte jedinečnou příležitost si naše e-koloběžky pouze vyzkoušet, nebo si je zapůjčit a prozkoumat s nimi krásy okolní krajiny. Udělejte radost svým blízkým, nebo přátelům zakoupením dárkového poukazu na vypůjčení elektrokoloběžky ve Vámi vybraném termínu.
Zpestřete si víkend, firemní akci, nebo dovolenou výletem na našich elektrických koloběžkách. Zažijete více a ještě se při tom skvěle pobavíte!

Dárkové poukazy zakoupíte na webové stránce.

Rezervace e-koloběžek je možná přes rezervační systém na externím odkazu.
Pokud máte jiné dotazy prosím kontaktujte nás na e-mail: pujcovna@uprazaka.eu, nebo na tel.: +420 737 867 868. Nabízíme i možnost individuální domluvy doby vypůjčení dle Vašich požadavků. Poradíme Vám při výběru vhodného modelu tak, aby byl zážitek z jízdy co největší. K vypůjčení elektrokoloběžky potřebujete pouze dva doklady prokazující věrohodným způsobem Vaši totožnost (občanský, nebo řidičský průkaz, cestovní pas…). Smlouvu o nájmu může uzavřít pouze osoba starší 18 let. Nájemné lze uhradit v hotovosti nebo bankovní kartou.

Elektrokoloběžky, prosíme, vracet čisté!

 

 
Elektrokoloběžky Hugo Bike
Naše e-koloběžky Hugo Bike


 

Dotazy pro půjčení:

penzion@uprazaka.eu
Tel: +420 737 687 868